AT080TN62 V.1

| panel model | AT080TN62 V.1 |
|---|---|
| Zespół Marka | CMO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 800×480 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| AT080TN62 V.1 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 176.64×99.36 mm |
| Zarys | 185.2×111 mm |
| Powierzchnia | Antiglare |
| Współczynnik kontrastu | 500:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) |
| Czas odpowiedzi | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Interfejs sygnału | Parallel RGB (1 ch, 6/8-bit) , 50 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3/10.4/16.0/-7.0V (Typ.)(DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu CMO AT080TN62 V.1.
CMO AT080TN62 V.1 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty CMO AT080TN62 V.1 pdf lub szczegółowej specyfikacji CMO AT080TN62 V.1 lub innych wyświetlaczy LCD CMO, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od CMO Dystrybutor AT080TN62 V.1 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
CMO AT080TN62 V.1 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty CMO AT080TN62 V.1 pdf lub szczegółowej specyfikacji CMO AT080TN62 V.1 lub innych wyświetlaczy LCD CMO, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od CMO Dystrybutor AT080TN62 V.1 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "AT080TN62 V.1"
- CMO AT080TN62 V.1
- Arkusz danych AT080TN62 V.1
- Obraz AT080TN62 V.1
- Cena AT080TN62 V.1
- Dystrybutor AT080TN62 V.1

